Pałac Fabrykanta

Nasze Sale

Pałac Fabrykanta w Myszkowie

Sala Augusta i Sala Karola to dwie bliźniacze sale, wykorzystywane są obecnie głównie jako miejsca organizacji ekskluzywnych bali, bankietów, wytwornych wesel oraz uroczystości rodzinnych i firmowych.

Sala Balowa - Pałac Fabrykanta
Sala Augusta  – balowa

Sala Augusta –balowa, to idealne miejsce na organizację przyjęcia z okazji zawarcia związku małżeńskiego. Eleganckie wnętrze zostało odnowione, ale jednocześnie utrzymane w dawnym stylu, dlatego stanowi idealne miejsce na wyjątkowe wesele.

Ceremonia zaślubin i wesele to jedno z najważniejszych chwil w życiu, do których będą̨ Państwo niejednokrotnie wracać́ wspomnieniami. Z wielką radością̨ zadbamy, aby ten czas stał się̨ wyjątkowy. Nasza pasja, zaangażowanie i doświadczenie uczyni uroczystość́ ślubną jeszcze piękniejszą. Wykreujemy dla Państwa niepowtarzalne przyjęcie w konkretnym stylu lub z niecodziennym motywem przewodnim.
                    

Sala Karola - Pałac Fabrykanta
Sala Karola  – restauracja

Sala Karola – restauracja, to idealne miejsce do kameralnych spotkań rodzinnych, biznesowych oraz w gronie przyjaciół, a także przyjęć okazjonalnych. Restauracja oferuje pyszne dania kuchni polskiej i regionalnej. Wśród licznych propozycji kulinarnych restauracyjnego menu znajdziecie Państwo zarówno potrawy kuchni staropolskiej, myśliwskiej, jak i europejskiej.

Niezapomniane, oryginalne walory smakowe oraz zapachowe potraw i sosów są efektem własnych receptur opartych na starannie dobranych produktach, zestawach ziół, przyprawach oraz winach. Doskonale wiemy, że odwiedza nas mnóstwo rodzin z dziećmi, dlatego nasza restauracja zdecydowała się stworzyć również osobne menu dla najmłodszych. Bardzo nam na tym zależało, ponieważ dzięki temu wspólnym posiłkiem mogą delektować się w naszym Pałacu całe rodziny. 
                    

© 2024 Pałac Fabrykanta